wakt@wp.pl

wakt.sekretariat@gmail.com

+ 48 507 140 593

ul. Żegańska 1 a

04-713 Warszawa

Warszawskia Akademia Karate Tradycyjnego

CREATE D   BY

Karol Witowski

Kihon  - chłopcy
miejsce 3 Leon Bodzon
 
Kata  indywidualne  - dziewczęta 6 i wyżej kyu
miejsce 1. Julianna Sosińska
miejsce 2. Maja Pytlarczyk
miejsce 3. Joanna Bodzon
 
Kumite  - dziewczęta 6-5 kyu
miejsce 1. Julianna Sosińska
miejsce 2. Maja Pytlarczyk
miejsce 3. Joanna Bodzon
 
Kata drużynowe dziewcząt 
miejsce 2
Julianna Sosińska
Maja Pytlarczyk
Joanna Bodzon

 XVI Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym Fudokan

Kumite - Mężczyźni
miejsce 3. Krzysztof Bodzon
XVII Mistrzostwa Polski  Karate Tradycyjnym Fudokan
Puchar Mazowsza
Kata
miejsce 3. Joanna Bodzon
 
Tarnowo Podgórne
Kihon
miejsce 1. Krzysztof Dobrzyński
 
Sędziowie WAKT:
Agnieszka Drummer
Bartłomiej Warzocha
Szczepan Thomas.

Puchar Mazowsza oraz

Otwarte Mistrzostwa

Wielkopolski

w karate tradycyjnym

1. Aleksander Hejduk - miejsce 4  -kihon
2. Zofia Fabijańczyk - miejsce 1 - kihon
3. Polina  - miejsce 2  - kihon
4. Maja Pytlarczyk - miejsce 3 - kata
5. Agnieszka Drummer - miejsce 2 - kata
6. Eliza Fabijańczyk - miejsce 1 kumite,  miejsce 3 kata
7. Olha - miejsce 3 kumite
8. Grzegorz Kozak - miejsce 3 kata
9. Piotr Fabijańczyk  - miejsce 2 Kata, miejsce 1 Kumite
10. Piotr Anszperger - miejsce 4 Kata, miejsce 2 Kumite
11. Bartłomiej Warzocha - miejsce 1 Kata, miejsce 2 Kumite
12. Tomasz Pytlarczyk  - miejsce 2 Kata, miejsce 3 Kumite
13. Daniel Sosinski - miejsce 1 Kata, miejsce 1 Kumite
II Turniej o Puchar Warszawskiej Syrenki

GRUPA X - 2015 lub później

Kihon

1. Marcel Warzocha - WAKT

2. Aleksander Hejduk - WAKT

3. Jakub Anszperger - WAKT

4. Leon Bodzon - WAKT

 

GRUPA A - 2013 -2014 -

KATA

1. Joanna Bodzon - WAKT

2. Marta Nogalska - UKKT

3. Jakub Woźniakiewicz - UKKT

4. Zofia Fabijańczyk - WAKT

5. Maks Turyk - WAKT

 

KUMITE

1. Jakub Woźniakiewicz - UKKT

2. Zofia Fabijańczyk - WAKT

3. Joanna Bodzon - WAKT

4. Marta Nogalska - UKKT

5. Maks Turyk - WAKT

 

GRUPA E - 2007- 2008

KATA

1. Łukasz Bartos - ASIK

2. Maks Pytlarczyk - WAKT

3. Filip Warzocha - WAKT

 

KUMITE

1. Maks Pytlarczyk - WAKT

2. Łukasz Bartos - ASIK

3. Filip Warzocha - WAKT

 

GRUPA F - 1990 lub wcześniej

KATA

1. Eliza Fabijańczyk - WAKT

2. Piotr Fabijańczyk - WAKT

3. Grzegorz Kozak - WAKT

4. Marek Turyk - WAKT

5. Piotr Anszperger - WAKT

 

KUMITE

1. Grzegorz Kozak - WAKT

2. Eliza Fabijańczyk - WAKT

3. Piotr Fabijańczyk - WAKT

4. Marek Turyk - WAKT

5. Piotr Anszperger - WAKT

 

GRUPA XXX - Mężczyźni i kobiety od 3 kyu

KATA

1. Milena Bałdyga - UKKT

2. Krzysztof Bodzon - WAKT

3. Tomasz Borejko - UKKT

4. Tomasz Pytlarczyk - WAKT

 

KUMITE

1. Krzysztof Bodzon - WAKT

2. Milena Bałdyga - UKKT

3. Tomasz Pytlarczyk - WAKT

4. Tomasz Borejko - UKKT

 

Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Karate Tradycyjnym

Grupa X – kihon pierwszy krok DZIECI do 6 lat

  1. Krzysztof Dobrzyński + PUCHAR
  2. Leon Bodzon
  3. Marcel Warzocha
  4. Matylda Bodzon

 

Grupa A – DZIECI 8-9 lat

Kata:

  1. Maja Pytlarczyk + PUCHAR
  2. Maksymilian Turyk
  3. Joanna Bodzon
  4. Zofia Fabijańczyk

Kumite:

  1. Maja Pytlarczyk
  2. Zofia Fabijańczyk
  3. Joanna Bodzon
  4. Maksymilian Turyk

 

Grupa B – DZIECI 11-15 lat

Kata:

  1. Maksymilian Pytlarczyk
  2. Kacper Fliszkiewicz
  3. Filip Warzocha

Kumite:

  1. Kacper Fliszkiewicz + PUCHAR
  2. Maksymilian Pytlarczyk
  3. Filip Warzocha

 

Grupa Y – pierwszy krok DOROŚLI

Daria Anna Sprengel                      1 w kihon

Tomasz Fliszkiewicz                        2 w kihon

 

Dominika Barszcz                            1 w kihon

Justyna Borzęcka                             2 w kihon

 

Grupa C – do 7 kyu DOROŚLI

Kata:

  1. Eliza Fabijańczyk + PUCHAR
  2. Piotr Fabijańczyk
  3. Marek Turyk

Kumite:

  1. Eliza Fabijańczyk
  2. Piotr Fabijańczyk
  3. Marek Turyk

 

Grupa D – od 6 kyu DOROŚLI

Kata:

  1. Amelia Więckowska + PUCHAR
  2. Aleksandra Lubecka
  3. Katarzyna Aragon

Kumite:

  1. Amelia Więckowska
  2. Aleksandra Lubecka
  3. Katarzyna Aragon

 

 

 

Turniej Wakacyjny w Starej Wsi 2022

Wyniki

W swoich kategoriach wiekowych zawodniczki i zawodnicy Warszawskiej Akademii Karate Tradycyjnego zdobyli następujące miejsca:

 

Maja Pytlarczyk

1. miejsce kata (grupa B – dziewczynki i chłopcy 6 kyu)

1. miejsce kumite (grupa B – dziewczynki i chłopcy 6 kyu)

 

Krzysztof Dobrzyński

2. miejsce kata (grupa A – chłopcy 9-8 kyu)

3. miejsce kumite (grupa A – chłopcy 9-8 kyu)

 

Zofia Fabijańczyk

2. miejsce kumite (grupa B – dziewczynki 9-8 kyu)

4. miejsce kata (grupa B – dziewczynki 9-8 kyu)

Turniej o Puchar Burmistrza Ursynowa 
Warszawa-Ursynów
26.11.2022r.

Konkurencja: KATA INDYWIDUALNE

 

Dziewczęta od 6 kyu dziewczęta

1. Sosińska Julianna                                            Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego

2. Pytlarczyk Maja                                                Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego

3. Bodzon Joanna                                                 Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego

 

Konkurencja: KATA DRUŻYNOWE

Grupa A B dziewczęta

1. Tondera Maria

Rybak Milena

Tracz Natasza                                                        Karate Klub Pruszków

 

2. Sosińska Julianna

Pytlarczyk Maja

Bodzon Joanna                                                     Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego

 

Konkurencja: ENBU Grupa A B

K/M

1. Tracz Natasza + Kusy Maciej                    Karate Klub Pruszków

2. Tondera Maria + Dybowski Kacper       Karate Klub Pruszków

3. Bodzon Joanna + Turyk Maksymilian  Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego

Warszawska Olimpiada Młodzieży
w Karate Tradycyjnym 
Warszawa-Wawer
27.11.2022r.